Науково-методична діяльність


«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо нема руху вперед, то неминуче починається відставання».

В.О. Сухомлинський
Методична робота


У Національній доктрині розвитку освіти зазначається, що в Україні має стверджуватися  стратегія прискореного, випереджувального інноваційного розвитку освіти і науки: повинні забезпечуватися умови для розвитку, самоствердження і самореалізації особистості протягом життя.
Модернізація освіти в процесі інтенсивного розвитку суспільства в державі спрямована на виховання в кожної особистості внутрішньої потреби до генерування та реалізації інноваційних ідей.
Методична робота спонукає вчителя до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації, ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик їх викладання, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, вдосконалення навичок самоосвітньої роботи, підвищення рівня фахової культури вчителя.
Тому одним із завдань науково-методичної роботи - сформувати готовність педагогів до інноваційних пошуків,  можливість самостійно визначити стратегічні напрямки навчально-виховного процесу, його науково-методичне забезпечення.
У ІІ семестрі 2015-2016 навчального року розпочали роботу над реалізацією науково-методичної проблеми «Удосконалення рівня професійної майстерності педагогічних працівників в умовах модернізації навчально-виховного процесу».

Важливим фактором на шляху активізації цих процесів є використання інноваційних підходів до організації методичної роботи.


Немає коментарів:

Дописати коментар